Intervjuu juhtide tipptreeneri Marshall Goldsmith´iga

Raimo Ülavere mitmesugust 1 kommentaar

Kolleeg Kristjan Otsmann teeb järgmisel nädalal intervjuu ühe maailma tunnustatuima juhtide treeneri ehk coachi Marshall Goldsmithiga. Väga on oodatud sinu küsimused talle, alates juhtide käitumisest majanduskriisis kuni … milleni iganes, mis on seotud juhtimisega. Pane oma küsimused siia kommenaaridesse või saada mulle personaalselt raimo@raimoulavere.com meilile.

Marshall Goldsmith on kirjutanud muuhulgas mitu väga head raamatut. Ühte neist, What Got You Here Won´t Get You There, olen ka siin blogis mitmel korral refereerinud. Ent lisaks on ta kirjutanud veel terve hulga häid tükke, eelkõige coachimisest ja juhtidele. Ta on muuhulgas ka Harvard Business Review blogi üks püsiautoreid. Sõnaga, tippjuhtide treenimise valdkonnas väga suure kaliibriga tegija.

Liitu 2500+ juhi, tippspetsialisti, sportlase ja meeskonnamängijaga meililistis

Juhtimisest, meeskonnatööst ja vaimu treenimisest e-kirjad kuni paar korda kuus

Kommentaarid 1

 1. Olen kodanik Goldsmithi Londonis pool päevakest kuulanud. Ja pean tunnistama, et ma ei saa tema fenomenist kohe üldse aru. Otse öeldes on ta minu jaoks on ta täielik juhtimisšarlatan, keda on erakordselt igav ja suisa piinlik kuulata. Tõuske püsti – rääkige oma naabriga – ja korjame nüüd teilt natuke raha heategevuseks jne.

  Minu jaoks on Goldsmith igand, mis ei tööta mitmel põhjusel:
  – ta käitub nagu keskpärane Kaspirovski
  – tema maailmavaade on selgelt suurkorporatsioonide keskne sõltumata sellest, mida ta parasjagu räägib
  – ta käitub väga piiritletult Ameerika (s.t USA) kultuuriruumi põhiselt
  – ta käiab vanu tõdesid vales kontekstis.

  Eelnev ei tähenda, et ta ei võiks kellelegi meeldida. Miks mitte? Kindlasti on tal ka kellelegi mingi sõnum. Juhtimisantropoloogidele näiteks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga